TERMÍNY

2022

 leden

11.1. - Český rozhlas Junior - rozhovor 19 - 20h

21.1. - MŠ Batelov - 10h


únor

13.2.  Kulturní dům Josefa Suka Sedlčany ( vč. videoprojekcí) - 15h

25.2. - ZŠ Šimanovská, Praha  


březen

2.3.  - MŠ Peruc ( vč. videoprojekcí)- 9,00h

13.3. - Městské kino Přelouč ( vč. videoprojekcí) - 15h

22.3. - MŠ Lipenec - 9,30h

27.3. - Městské divadlo Žatec ( vč. videoprojekcí) - 15h


duben

 9.4. - veletrh FOR KIDS Praha  - 11h a 13h

10.4. - veletrh FOR KIDS Praha - 11h a 13h

30.4. - Lipno - Kralovství lesa -12h - slavnostní otevírání


květen

1.5. - Divadlo P.Bezruče Jeseník 

7.5. - MŠ Chlumany

21.5. - Planetárium Praha ( vč videoprojekcí) - 11h

22.5. - kulturní dům Liteň ( vč. videoprojekcí) - 16h

25.5. - MŠ Rudolfov


červen

1.6. - Dvůr Králove nad Labem - dětský den - 10h

4.6. - divadlo Bolka Polívky Brno( vč. videoprojekcí) - 10h

12.6. - Strakonice - Panská zahrada ( vč. videoprojekcí) - 16h

18.6. - Planetárium Praha ( vč videoprojekcí) - 11h

19.6 - Zámek Příseka -Muzeum autíček - 14h

25.6. - Kosmonosy - Biotop   - 14:30h


červenec

30.7. - Vrunoff Park - Vranov n. Dyjí - 15h


Srpen

5.8. - Sedlice - týden pohádek

27.8. - klášter Sázava - klášterní zahrady - 20h


Září

4.9. - Europark Štěrboholy - 11h,  14h a 16h

25.9.- Městské divadlo Jablonec n.Nisou ( vč.videoprojekcí) + dětský sbor Vrabčáci - 15h


Říjen

8.10 - Komorní divadlo Kalich ( vč videoprojekcí) - 10h

8.10.- KC Průhon - Praha ( vč.videoprojekcí) - 15h

9.10. Městské divadlo Opava  ( vč.videoprojekcí) - 14h

                                                                    ( vč.videoprojekcí) -  16,30h

30.10 - Komorní divadlo Kalich ( vč videoprojekcí) - 10h


listopad

6.11. - divadlo Klatovy ( vč.videoprojekcí)

12.11.- Pardubice (vč videoprojekcí)  - 10h

20.11. - Komorní divadlo Kalich ( vč videoprojekcí) - 10h


Prosinec

6.12. - KD Čelákovice ( vč.videoprojekcí) - 9,30h

18.12. Blovice - rozsvícení Vánočniho stromu

-------------------------------------------------------------------------------


2023

5.3. - Stochov ( vč.videoprojekcí) - 15h


--------------------------------------------------------------------------------

2021

červen

 8.6. - MŠ Praha 6

23.6. - MŠ Gapa - Kostelec 

28.6. - MŠ Štěpničná Praha 8

červenec

  9.7.  - Toulovcovy pátky - Litomyšl ( náměstí)

září

26.9. - OC PALLADUIM Praha/ 14h

říjen

  3.10. - OC PALLADUIM Praha/ 14h

5.10. - MŠ Liběšice

15.10. - MŠ Kladno

16.10. - OC Central Jablonec - 15h

20.10. - MŠ Krupka

21.10. - MŠ Milady Horákové - Svitavy

listopad

  3.11. - MŠ Bělá Děčín

21.11. - Bistro u Stapu/ park / Kolín

23.11. - MŠ Srdíčko - Pardubice

24.11 - Lumparium Pardubice

26.11 - Blovice - náměstí - 17h ( slavnostní rozsvícení vánočního stromu)

28.11. - divadlo Šantovka Olomouc - 15h

prosinec

5.12. - divadlo Image ( Národní 25, Praha 1) - vč videoprojekcí ( představení pro veřejnost) - premiera

12.12. - Ostrava - Poruba -   Porubský vánoční jarmark, Alšovo nám.